Суспільство

Ситник заявив, що справа Венедіктової через незадекларований елітний годинник може бути “порожньою”

0
Очільник Національного антикорупційного бюро України Артем Ситник заявив, що справи, подібні розслідуванню проти генпрокурора Ірини Венедіктової, “часто є порожніми”, інформує Еспресо.

Про це повідомляє Громадське.

Ситник зазначив, що має на увазі те, що справа була відкрита лише на вимогу суду, а не рішенням слідчого.

“Не можна сказати так відразу, що такі справи безперспективні. Але взагалі сама система реєстрації виробництв вона дуже багато дискусій викликає. Є такий елемент зловживання правом на звернення до правоохоронних органів, коли пишуть заяви абсолютно порожні, беззмістовні”, – заявив Ситник.

Він пояснив, що слідчі грунтуються на ряді чинників, коли відмовляються заводити справу.

“Виходячи з того, що у нас є повноваження на аналітичну обробку цих заяв, ми робимо первинний аналіз, тому що іноді ми бачимо, що ця заява абсолютно порожня й подача цієї заяви, це спроби певного політичного піару”, – заявив глава НАБУ.

  • НАБУ відкрило справу проти генпрокурора Венедіктової через незадекларований елітний годинник.

Друзі. Російська пропаганда чим далі охоплює все більше сфер нашого життя і побуту. Російський інформаційний продукт все активніше замилює очі та притомність наших громадян. Тому ми вирішили дати бій! І для перемоги нам потрібен ти! Ми не просимо від вас неможливого. Ми просимо вас лише підписатися на наш новий YOUTUBE-канал! Лише разом ми зможемо протистояти ворогам! Підписуйся!

youtube.com/columnist