Новини

“Ситуація не критична”: Загороднюк відкинув можливість вторгнення Росії на Донбас

0

Керівництво України не вважає на даний момент критичною загрозу повномасштабного вторгнення російських військ на Донбас.

Таку заяву зробив міністр оборони України Андрій Загороднюк в інтерв’ю DW. За його словами, у відомстві адекватно оцінюють ситуацію, що зараз ситуацію на тимчасово окупованих територіях.

Так, відповідаючи на питання, чи є зараз небезпека вторгнення Росії, чиновник сказав: “Небезпека залишається завжди, але ми не вважаємо її критичною”.

У той же час, Загороднюк ще раз підтвердив, що ведуться активні переговори про зони розведення на Донбасі.

“Ситуація контрольована на всій лінії зіткнення. Дуже напружена, але контрольована. Ми зараз ведемо переговори щодо наступних трьох точок розведення. Ми їх озвучимо тоді, коли вони будуть узгоджені”, – сказав Загороднюк.

Друзі. Російська пропаганда чим далі охоплює все більше сфер нашого життя і побуту. Російський інформаційний продукт все активніше замилює очі та притомність наших громадян. Тому ми вирішили дати бій! І для перемоги нам потрібен ти! Ми не просимо від вас неможливого. Ми просимо вас лише підписатися на наш новий YOUTUBE-канал! Лише разом ми зможемо протистояти ворогам! Підписуйся!

youtube.com/columnist