Політика

Ситуація з Ємцем говорить про те, що у президента немає команди, і його цікавить тільки рейтинг

0

Популярний в Україні блогер і журналіст Аркадій Бабченко в своєму блозі пише про те, що, коли у президента під час розпалу пандемії призначається міністр охорони здоров’я і робить ряд провокативних заяв, після чого просто тікає зі своєї посади, то це вже точно не каже про турботу про здоров’я своїх співвітчизників.

Це більше говорить про те, що у президента насправді немає своєї команди, немає професіоналів, на яких можна покластися в такий непростий час. Це показує лише одне-єдине, що по-справжньому турбує президента — це його особистий рейтинг.

Бабченко підкреслює, всі ми вже не один раз бачили, що звільненням того чи іншого скандального чиновника, глава держави просто намагається відбілитися, показати, що він не при ділах і сам з народом.

Потім ми бачимо, як призначається новий чиновник, якому вже уготована доля — залишити свою посаду через пару тижнів.

За словами журналіста, найбільше вражає в цій ситуації те, що кожен раз результат гірший за попередній. І навіть ті професіонали, які є в країні, дивлячись на все це ні за які гроші не хочуть йти працювати в таку команду. «Ех, як добре дихається якось без Ульянки тепер! До чого ж, панове, здорово! До чого ж добре!», — резюмував Бабченко.

Друзі, з кожним днем стає все складніше донести до вас важливу інформацію, яка має пряме відношення до нашого майбутнього. Хитрі алгоритми соцмережі працюють так, щоб ви чули лише один голос з тисяч. Тому ми вирішили створити TELEGRAM-канал, що дозволить нам спілкуватися з вами без посередників. Там ми будемо викладати в більшій мірі якісну аналітику та блоги відомих політиків, волонтерів, журналістів. Лише якісний аналіз подій в Україні та в світі. Підписуйся! Не дай собою маніпулювати.

👇👇👇

t.me/ovision16