Політика

Ситуація з Ємцем говорить про те, що у президента немає команди, і його цікавить тільки рейтинг

0

Популярний в Україні блогер і журналіст Аркадій Бабченко в своєму блозі пише про те, що, коли у президента під час розпалу пандемії призначається міністр охорони здоров’я і робить ряд провокативних заяв, після чого просто тікає зі своєї посади, то це вже точно не каже про турботу про здоров’я своїх співвітчизників.

Це більше говорить про те, що у президента насправді немає своєї команди, немає професіоналів, на яких можна покластися в такий непростий час. Це показує лише одне-єдине, що по-справжньому турбує президента — це його особистий рейтинг.

Бабченко підкреслює, всі ми вже не один раз бачили, що звільненням того чи іншого скандального чиновника, глава держави просто намагається відбілитися, показати, що він не при ділах і сам з народом.

Потім ми бачимо, як призначається новий чиновник, якому вже уготована доля — залишити свою посаду через пару тижнів.

За словами журналіста, найбільше вражає в цій ситуації те, що кожен раз результат гірший за попередній. І навіть ті професіонали, які є в країні, дивлячись на все це ні за які гроші не хочуть йти працювати в таку команду. «Ех, як добре дихається якось без Ульянки тепер! До чого ж, панове, здорово! До чого ж добре!», — резюмував Бабченко.

Друзі. Російська пропаганда чим далі охоплює все більше сфер нашого життя і побуту. Російський інформаційний продукт все активніше замилює очі та притомність наших громадян. Тому ми вирішили дати бій! І для перемоги нам потрібен ти! Ми не просимо від вас неможливого. Ми просимо вас лише підписатися на наш новий YOUTUBE-канал! Лише разом ми зможемо протистояти ворогам! Підписуйся!

youtube.com/columnist