Політика

Ситуація з Ємцем говорить про те, що у президента немає ні команди, і його цікавить тільки рейтинг

0

Популярний в Україні блогер і журналіст Аркадій Бабченко в своєму блозі пише про те, що, коли у президента під час розпалу пандемії призначається міністр охорони здоров’я і робить ряд провокативних заяв, після чого просто тікає зі своєї посади, то це вже точно не каже про турботу про здоров’я своїх співвітчизників.

Армія! Мова! Віра! Це для тебе не пусті слова, правда? Державницька позиція для тебе є пріоритетною і ти не дозволиш всіляким реваншистам здати Україну? Тоді підписуйся на "Європейську Україну" у фейсбуці!

facebook.com/euroua20/

Це більше говорить про те, що у президента насправді немає своєї команди, немає професіоналів, на яких можна покластися в такий непростий час. Це показує лише одне – єдине, що по-справжньому турбує президента – це його особистий рейтинг.

Бабченко підкреслює, все ми вже не один раз бачили, що звільненням того чи іншого, який загруз у скандалі, чиновника, глава держави просто намагається відбілитися, показати, що він не при справах і сам з народом. Потім ми бачимо, як призначається новий чиновник, якому вже уготована доля – залишити свою посаду через пару тижнів.

За словами журналіста, найбільше вражає в цій ситуації те, що кожен раз результат гірший за попередній. І навіть ті професіонали, які є в країні, дивлячись на все це ні за які гроші не хочуть йти працювати в таку команду. «Ех, як славно дихається якось без Ульянки тепер! До чого ж, братці, здорово! До чого ж добре! », – резюмував Бабченко.