Політика

Ситуація з Ємцем говорить про те, що у президента немає ні команди, і його цікавить тільки рейтинг

0

Популярний в Україні блогер і журналіст Аркадій Бабченко в своєму блозі пише про те, що, коли у президента під час розпалу пандемії призначається міністр охорони здоров’я і робить ряд провокативних заяв, після чого просто тікає зі своєї посади, то це вже точно не каже про турботу про здоров’я своїх співвітчизників.

Це більше говорить про те, що у президента насправді немає своєї команди, немає професіоналів, на яких можна покластися в такий непростий час. Це показує лише одне – єдине, що по-справжньому турбує президента – це його особистий рейтинг.

Бабченко підкреслює, все ми вже не один раз бачили, що звільненням того чи іншого, який загруз у скандалі, чиновника, глава держави просто намагається відбілитися, показати, що він не при справах і сам з народом. Потім ми бачимо, як призначається новий чиновник, якому вже уготована доля – залишити свою посаду через пару тижнів.

За словами журналіста, найбільше вражає в цій ситуації те, що кожен раз результат гірший за попередній. І навіть ті професіонали, які є в країні, дивлячись на все це ні за які гроші не хочуть йти працювати в таку команду. «Ех, як славно дихається якось без Ульянки тепер! До чого ж, братці, здорово! До чого ж добре! », – резюмував Бабченко.