Новини

Сивохо для повернення ОРДЛО закликав українців “навчитися просити вибачення”

0

Радник Секретаря Ради безпеки і оборони (РНБО) з питань реінтеграції і відновлення окупованих територій Донбасу Сергій Сивохо анонсував презентацію Національної платформи примирення і єдності.

«Приходьте туди (на презентацію – ІФ), все розповімо, на всі питання відповімо», – сказав Сивохо журналістам перед початком з’їзду партії «Слуга народу» в суботу в Києві.

Іван Толкачов, який представився членом «команди Сивохо», заявив, що презентація нової структури відбудеться 19 лютого цього року: «Попередньо 19 числа ми будемо презентувати Національну платформу примирення і єдності. Ця платформа створена в рамках виконання завдань, сформульованих президентом з гуманітарної політики реінтеграції Донбасу. Ми довго працювали разом з міжнародними експертами, разом з конфликтологами, політологами. І тому народилася Платформа ».

Толкачов додав, що вона повинна буде «об’єднати під своїм крилом і громадські ініціативи, і державні програми».

На питання журналістів, чи створена дана платформа в рамках РНБО, Сивохо відповів, що це буде абсолютно нова структура.

Як повідомлялося, в жовтні 2019 року Сивохо анонсував створення Національної платформи примирення і єдності для «пошуку діалогу на шляху до миру».

Сивохо тоді зазначив, що багато хто критикує президента України Володимира Зеленського за «недостатню жорсткість і категоричність, але він президент світу і діалогу».

Він вважає, що для повернення до складу України Донбасу і проживають на окупованих територіях людей необхідно, як в родині, навчитися «розуміти, прощати і просити прощення».

Друзі. Російська пропаганда чим далі охоплює все більше сфер нашого життя і побуту. Російський інформаційний продукт все активніше замилює очі та притомність наших громадян. Тому ми вирішили дати бій! І для перемоги нам потрібен ти! Ми не просимо від вас неможливого. Ми просимо вас лише підписатися на наш новий YOUTUBE-канал! Лише разом ми зможемо протистояти ворогам! Підписуйся!

youtube.com/columnist