Новини

Сивохо назвав війну на Донбасі “внутрішнім” конфліктом: скандальні кадри

0

Радник секретаря РНБО Сергій Сивохо назвав війну, розв’язану Росією на Донбасі, внутрішнім конфліктом України.

Скандальна фраза з його вуст прозвучала під час обговорення перспектив вступу України в НАТО в ефірі телеканалу «НАШ» (щоб подивитися відео, доскролльте сторінку до кінця).

«Ну, це ж видно неозброєним поглядом, що нічого не відбувається в цьому напрямку. Так, є прагнення, так воно може бути закріплено в офіційних документах, але нічого такого не відбувається. Наприклад, в НАТО не можуть вступити країни з внутрішнім конфліктом. У нас, на жаль, є бойові дії. Що робити », – сказав Сивохо.

На думку секретаря РНБО відреагував офіцер ЗСУ, полковник Анатолій Штефан (Штірліц). На своєму Telegram-каналі він нагадав, що на сході України проти Об’єднаних сил воюють регулярні частини російської армії.

«Все меседжі російської пропаганди з вуст Сивохо про« громадянської »війни, де на окупованих територіях немає 1 і 2 армійських корпусів ВС РФ», – обурився захисник України.

Друзі. Російська пропаганда чим далі охоплює все більше сфер нашого життя і побуту. Російський інформаційний продукт все активніше замилює очі та притомність наших громадян. Тому ми вирішили дати бій! І для перемоги нам потрібен ти! Ми не просимо від вас неможливого. Ми просимо вас лише підписатися на наш новий YOUTUBE-канал! Лише разом ми зможемо протистояти ворогам! Підписуйся!

youtube.com/columnist