Новини

Сивохо назвав війну на Донбасі “внутрішнім” конфліктом: скандальні кадри

0

Радник секретаря РНБО Сергій Сивохо назвав війну, розв’язану Росією на Донбасі, внутрішнім конфліктом України.

Скандальна фраза з його вуст прозвучала під час обговорення перспектив вступу України в НАТО в ефірі телеканалу «НАШ» (щоб подивитися відео, доскролльте сторінку до кінця).

«Ну, це ж видно неозброєним поглядом, що нічого не відбувається в цьому напрямку. Так, є прагнення, так воно може бути закріплено в офіційних документах, але нічого такого не відбувається. Наприклад, в НАТО не можуть вступити країни з внутрішнім конфліктом. У нас, на жаль, є бойові дії. Що робити », – сказав Сивохо.

На думку секретаря РНБО відреагував офіцер ЗСУ, полковник Анатолій Штефан (Штірліц). На своєму Telegram-каналі він нагадав, що на сході України проти Об’єднаних сил воюють регулярні частини російської армії.

«Все меседжі російської пропаганди з вуст Сивохо про« громадянської »війни, де на окупованих територіях немає 1 і 2 армійських корпусів ВС РФ», – обурився захисник України.

Друзі, з кожним днем стає все складніше донести до вас важливу інформацію, яка має пряме відношення до нашого майбутнього. Хитрі алгоритми соцмережі працюють так, щоб ви чули лише один голос з тисяч. Тому ми вирішили створити TELEGRAM-канал, що дозволить нам спілкуватися з вами без посередників. Там ми будемо викладати в більшій мірі якісну аналітику та блоги відомих політиків, волонтерів, журналістів. Лише якісний аналіз подій в Україні та в світі. Підписуйся! Не дай собою маніпулювати.

👇👇👇

t.me/ovision16