Новини

Сивохо не уповноважений офіційно представляти позицію РНБО, але те, що сталося з ним, є неприпустимим, – Данілов

0

Секретар Ради національної безпеки і оборони (РНБО) України Олексій Данілов зазначає, що його радник з питань реінтеграції і відновлення окупованих територій Донбасу Сергій Сивохо не уповноважений представляти позицію відомства, водночас називає подію, яка сталася з ним на презентації Національної платформи примирення і єдності, неприпустимою.

Про це Данілов написав на своїй сторінці в фейсбуці, передає Цензор.НЕТ.

“Можливість донесення своєї позиції щодо найскладніших і найпроблемніших питань – невід’ємна риса суспільства вільних людей. Дискусія – це нормальний процес для будь-якої країни, яка вважає себе демократичною. Застосування фізичної сили, образи починаються там, де закінчуються аргументи. Це те, що сьогодні трапилось з Сергієм Сивохо під час проведення його заходу. Подібні дії є неприпустимими!” – заявив секретар РНБО.

“Також вчергове хочу наголосити, що Сивохо є одним з моїх 11 позаштатних радників на громадських засадах, і ніколи не був уповноважений офіційно представляти позицію РНБО України з будь яких питань – чи то ситуації на тимчасово окупованих територіях, чи то питань реінтеграції, пенсій, соціальних виплат чи будь-яких інших.

Водночас хочу наголосити, що кожен з моїх 11 позаштатних радників має свою власну позицію. І тому абсолютно робочою є ситуація, коли позиція моїх позаштатних радників або суттєво відрізняється від моєї позиції, або кардинально з нею розходиться, що трапляється постійно, але ці розбіжності не припиняють дискусію”, – заявив Данілов.

Сивохо не уповноважений офіційно представляти позицію РНБО, але те, що сталося з ним, є неприпустимим, - Данілов 01