Суспільство

Сивохо підтримав Фокіна: “Освистали голос розуму, вульгарне й огидне цькування”

0

Ексрадник секретаря Ради національної безпеки і оборони Сергій Сивохо став на захист Вітольда Фокіна після його звільнення з посади заступника голови української делегації в ТКГ. Відповідну заяву він зробив в ефірі каналу “Україна 24”, інформує ІнфоРезист.

За його словами, “нічого несподіваного не сталося”.

“Знову цькування, вульгарне й огидне. Як вульгарні й огидні ті, хто його організував. Мені це знайомо. Вчергове голос розуму закричали й освистали”, – заявив колишній радник.

Сивохо додав, що через відсутність “плану-б” “ми йдемо своїм шляхом”.

“А Вітольду Павловичу, звичайно, великий респект за позицію. І хочу подякувати тим, хто повернув Фокіна в активну політику. Спасибі, що зробили йому гарний піар. Тепер у команді миру з’явився ще один досвідчений і сильний гравець”, – сказав він.

  • Напередодні Вітольд Фокін, виступаючи в комітеті Ради, заявив, що “не бачить жодного підтвердження” війни між Росією та Україною.
  • 30 вересня Володимир Зеленський своїм указом звільнив Фокіна з ТКГ.
  • Дмитро Ярош запропонував президенту свою кандидатуру на пост глави української делегації.
  • За словами журналіста Дениса Казанського, посада звільненого Фокіна фактично скасована.

Друзі. Російська пропаганда чим далі охоплює все більше сфер нашого життя і побуту. Російський інформаційний продукт все активніше замилює очі та притомність наших громадян. Тому ми вирішили дати бій! І для перемоги нам потрібен ти! Ми не просимо від вас неможливого. Ми просимо вас лише підписатися на наш новий YOUTUBE-канал! Лише разом ми зможемо протистояти ворогам! Підписуйся!

youtube.com/columnist