Політика

Сивохо продовжує контактувати з “Л/ДНР” в якості клоуна з “Кварталу 95”, – блогер

0

Глава офісу президента Андрій Єрмак незважаючі на незадоволення в суспільстві продолжает підліваті масла у вогонь, заявляючі, что консультаційна рада, до якої увійдуть представник «ЛНР» и «ДНР», буде.

Єрмак чітко підкреслює, что процес формирование и качана роботи цієї ради НЕ зупинено, а лишь прізупінено в зв’язку з вірусом. Про це в інтерв’ю одному з телеканалів рассказал відомій український політолог Кирило Сазонов.

ВІН зазначилися, під цею резонанс звільнили з РНБО Сергія Сивохо, но ВІН продолжает займатіся так званні «Платформа примирення», но Вже в статусі Звичайно веселого громадського працівника. Природно, активна громадськість в Україні напружено и готова, если Знадоби, віходити на Акції протесту.

За словами Кирила Сазонова, для того, щоб якось втіхоміріті українських ветеранів АТО, патріотів в Москві подумувалі над тім, щоб «кинути кісточку українцям, щоб ті заспокоїліся», під вигляд кісточкі – обмін полонених, про Який говорили и говорять в Москві и Киеве.

Тому вигулькнули решение про обмін полонених, наших заручніків поміняти на российских бойовіків. Тоді Зеленський з Єрмаком может війта на Брифінг и Сказати, что НЕ така Вже й погана Москва и з російськімі можна вести діалог заради миру и звільнення полонених.