Новини

Сивохо вибухнув гнівним постом після провального голосування в Раді про виплату пенсій в ОРДЛО

0

Монобольшість не впоралася із завданням, яке перед нею поставив президент України Володимир Зеленський, не впоралася із завданням, яке перед нею поставив український народ, вважає радник секретаря РНБО Сергій Сивохо, коментуючи провальне голосування за законопроект, що дозволяє почати виплату пенсій на території сходу України, яка офіційно сьогодні визнана окупованою Росією.

Сергій Сивохо вважає, що окупація – це ще не привід відгороджуватися від своїх громадян, які всі також мають українські паспорти. За словами радника секретаря РНБО, вчора 314 народних депутатів, які відмовилися підтримати президентську ініціативу, фактично влаштували саботаж, відправивши законопроект на доопрацювання в профільний комітет.

Сивохо вважає, що президент Зеленський – це президент примирення і він прийшов на цю посаду лише для того, щоб примирити Донбас з іншою частиною України. І в той час, як глава держави з усіх сил просуває свою ідею його фракція просто завалює всі його старання. Сергій Сивохо вважає, що нардепи не в праві позбавляти жителів Донбасу пенсій, адже вони їх заробили не в офісах, а на шкідливих виробництвах, в шахтах.