Новини

Сивохо відреагував на штовханину з націоналістами

0

Радник секретаря РНБО Сергій Сивохо звинуватив націоналістів, які влаштували з ним штовханину під час презентації Національної платформи примирення і єдності, в розпалюванні війни.

Пост з приводу конфлікту він опублікував на своїй сторінці у Facebook, відзначивши, що ніщо не завадить його однодумцям далі просувати ідеї миру.

“Деяким мир не потрібен. Вони хочуть війни. Тому що, війна – це бізнес і великі гроші. Вони зірвали презентацію, але не зупинять наш рух до миру. Ми продовжуємо нашу роботу і наш діалог. Дякую, всім хто прийшов сьогодні! Журналістам, нашим однодумцям і партнерам! Мир нам”, – написав Сивохо.

Друзі, з кожним днем стає все складніше донести до вас важливу інформацію, яка має пряме відношення до нашого майбутнього. Хитрі алгоритми соцмережі працюють так, щоб ви чули лише один голос з тисяч. Тому ми вирішили створити TELEGRAM-канал, що дозволить нам спілкуватися з вами без посередників. Там ми будемо викладати в більшій мірі якісну аналітику та блоги відомих політиків, волонтерів, журналістів. Лише якісний аналіз подій в Україні та в світі. Підписуйся! Не дай собою маніпулювати.

👇👇👇

t.me/ovision16