Новини

Сивохо відзначився цинічним заявою після трагедії на Донбасі, українці розлютовані

0

Радник секретаря Ради національної безпеки і оборони Сергій Сивохо прокоментував напад найманців Росії на ВСУ і заявив про перенесення Національної платформи примирення.

Відповідна публікація з’явилася на його сторінці в Facebook і викликала хвилю критики.

«Цинічна провокація, щоб зірвати мирні ініціативи. Немає інших слів для того, щоб описати те, що сталося сьогодні в районі Золотого «, – написав він.

«Це було нелегко – ми сумнівалися і зважували« за і проти », але в підсумку, вирішили перенести презентацію Національної платформи примирення і єдності. Ще раз: чи не скасувати, а перенести! Продовжуємо працювати і налагоджувати діалог між простими людьми. Непублічно. Системно. Безперервно «, – додав він.

У коментарях Сивохо влаштували справжню дискусію.

«Стріляють, руйнують Донбас, а ви -« платформу примирення »? Гнати агресора до кордону, закрити кордон! »,« І довго ви боятися і виправдовуватися будете? »,« Перенесіть всю свою команду під обстріли! Тоді проясниться! »,« Яка платформа, яке примирення? »,« Ця цинічна провокація називається війна. І триває вже шість грьобаних років. Якщо ви не в курсі, запитуйте – підкажемо », – обурилися українці.