Політика

Сивохо звинуватив Порошенка в “підкупі німецьких політиків” через критику на свою адресу

0

Позаштатний радник секретаря Ради національної безпеки і оборони, колишній шоумен Сергій Сивохо пояснив, чому пішов у політику.

Про це він розповів в інтерв’ю DW.

“Багато хто говорить: шоумен, що він в цьому розуміє? Я – продюсер, я вмію організувати процес. Я вмію організувати професіоналів, які будуть сприяти успішному процесу”, – сказав він.

При цьому Сивохо зауважив, що не є експертом або дипломатом-міжнародником, але у нього є люди, і «вони на своєму напрямку кращі».

При цьому Консультативна рада в Мінську, який вже встигли розкритикувати активісти через фактично прямого діалогу з російськими окупантами, Сивохо вважає, «врівноважить ситуацію».

“На території України зараз дуже багато внутрішньо переміщених осіб, саме звідти, вони теж представники тих територій. І хочуть ввести представників тих територій, які зараз живуть на території України. Щоб були в рівних кількостях представлені. Це буде Консультативна рада, вона не буде впливати ні на що, а вони тим часом будуть між собою розмовляти”, – додав радник секретаря РНБО.

На питання, чому ж міжнародне співтовариство засудило створення цього органу, він відповів, що «якщо Путін може купувати представників німецьких політсил, то хіба Порошенко не може купувати«.

Війну на Донбасі Сивохо називає «гібридної, коли країна-агресор ініціює і підтримує внутрішній конфлікт«.