Новини

Скалецька, яка контактувала з евакуйованими з КНР, як ні в чому не бувало вийшла з карантину

0

Друзі, з кожним днем стає все складніше донести до вас важливу інформацію, яка має пряме відношення до нашого майбутнього. Хитрі алгоритми соцмережі працюють так, щоб ви чули лише один голос з тисяч. Ми вирішили створити телеграм-канал, що дозволить нам спілкуватися з вами без посередників. Там ми будемо викладати в більшій мірі якісну аналітику та блоги відомих політиків, волонтерів, журналістів. Лише якісний аналіз подій в Україні та в світі. Підписуйся! Не дай собою маніпулювати.

https://t.me/ovision16

Міністр охорони здоров’я Зоряна Скалецька довго не протрималася з санаторії Нових Санжар, де знаходяться люди, евакуйовані з китайського Ухань. Це не жарт, а реальність після вчорашніх заяв про те, що міністр перебуватиме разом з повернулися в Україну співвітчизниками, мовляв це її особиста ініціатива. Про це у своєму блозі пише популярний блогер Сергій Марченко.

Він зазначає, резонансність цієї новини полягає не в тому, що Скалецька протрималася всього добу разом з повернулися людьми, а в тому, що, якщо і був якийсь мінімальний шанс привезти коронавірус в Україну, то випустить його на свободу не хто-небудь, а сама міністр охорони здоров’я. Тому що вона спочатку контактувала з потенційними носіями вірусу, а потім, нехтуючи всіма можливими правилами епідеміологічної безпеки, як ні в чому не бувало, вийшла з карантину і летить в найбільш густонаселений місто країни – її столицю.

«Цікаво, а колективні премії Дарвіна бувають? Тому що, якщо так, то ми можемо реально претендувати », – написав Сергій Марченко.

Армія! Мова! Віра! Це для тебе не пусті слова, правда? Державницька позиція для тебе є пріоритетною і ти не дозволиш всіляким реваншистам здати Україну? Тоді ти зобов'язаний підписатися на наш телеграм-канал "Блоги вільної України"! Тут таких як ти шанують. А реваншистів, рашистів і зелібобиків відправляють за порєбрік!

https://t.me/ovision16

https://t.me/ovision16

https://t.me/ovision16