Суспільство

Скандал у Мін’юсті: Малюську “пишуть”, а у кабінеті його заступниці “нагадили рейдери”

0

Денис Малюська заявив, що Мін’юст невідомі особи “писали і пишуть”, але зараз вони вже геть знахабніли. Такою була реакція міністра юстиції на інцидент із його заступницею Ольгою Оніщук: та повідомила, що до її робочого кабінету увірвалися рейдери, які “встигли нагадити”. Чиновниця розцінює це як спробу залякування, інформує 24 канал.

За словами Оніщук, усі вісім років роботи міністерства супроводжуються “систематичними погрозами та залякуваннями”, відчуттям “спостереження” та “спробами дискредитувати чесне ім’я і ділову репутацію”. про це вона пише у фейсбуці 18 травня.

“Незадоволення різних “груп впливу” рішеннями Міністерства юстиції, які приймаються не на їхню користь, тільки наростає”, – вважає Оніщук. І наочним прикладом цього бачить інцидент 18 травня з її кабінетом.

Черговий “привіт” від рейдерів отримала сьогодні. До мого робочого кабінету навідалися непрохані “гості” (хоча й не голуби, але нагадити встигли), – розповіла заступниця міністра.

За її словами, невідомі спиляли замки у дверях, а, можливо, “залишили й інші візитівки й “сюрпризи” на згадку, аби тримати мене у страху і постійній напрузі”.

Поліція з’ясовує обставини інциденту, а також перевірила приміщення: чи нема там раптом вибухівки або отруйних речовин. Нападники спиляли замки, поліція шукала вибухівку та отруту: дивіться фото з фейсбука Оніщук.

Мін’юст “писали і пишуть”, але зараз вже зовсім знахабніли: коментар Малюськи

Прокоментував ситуацію і сам міністр юстиції Денис Малюська. У фейсбуці він поскаржився, що працівників Мін’юсту постійно “писали і пишуть”.

Мовиться про “прихований аудіо- та відеозапис у кабінетах, приймальних та навіть коридорах”. Причому є фотографії “знайдених прихованих пристроїв запису”, які просто не публікували – сподівалися, що “місяць – другий попишуть і зрозуміють, що шукати щось сенсу немає”.

Але наші візитери знахабніли. Почали просто вирізати двері болгаркою на вихідних. Сліди навіть не намагаються приховати, а кабінети перетворилися на прохідний двір, – обурений Малюська.

Причому жодної певності, що записують правоохоронні органи – немає. Це можуть робити й зловмисники, а “попереджений правопорушник чи рейдер у рази небезпечніший, ніж той, який не знає про наші плани чи рішення”.

Друзі. Російська пропаганда чим далі охоплює все більше сфер нашого життя і побуту. Російський інформаційний продукт все активніше замилює очі та притомність наших громадян. Тому ми вирішили дати бій! І для перемоги нам потрібен ти! Ми не просимо від вас неможливого. Ми просимо вас лише підписатися на наш новий YOUTUBE-канал! Лише разом ми зможемо протистояти ворогам! Підписуйся!

youtube.com/columnist