Новини

Скандал в оборонці ретельно планувався, щоб вдарити по Порошенку перед виборами, – блогер

0

Розслідування про корупційні схеми у вітчизняному Оборонпромом – це маніпуляція проти президента, яка була ретельно спланована акурат напередодні виборів. Таку заяву на своїй сторінці в Facebook зробив відомий блогер Mason Lemberg.

«Ще один нюанс щодо« розслідування »про крадіжку в Оборонпромом: очевидно, що ця маніпуляція і досить брудна піар-технологія, яка була спеціально спрямована проти президента, має мало спільного з журналістикою», – вважає блогер.

При цьому він зазначив, що журналісти мають право публікувати компромат на політика перед виборами, але тільки якщо в ньому містяться правдиві факти і докази.

«З одного боку я категорично не згоден з думкою про те, що журналісти не мають права зливати компромат перед виборами. Можуть. Мають право. Інша справа ЩО вони зливають. Одна справа, якщо ти зливаєш факт, який може дійсно вплинути на хід виборів, – але це факт. І претензій до тебе бути не може », – написав Mason Lemberg.

Однак, на його думку, коли публікується листування з сумнівного джерела, яка до того ж ніяк не стосується Порошенко, але хвиля негативу в соціальних мережах йде проти нього, тоді це – очевидна цілеспрямована маніпуляція проти нього як кандидата в президенти.

«Інша справа, якщо ти зливаєш переписку з« одноразового імейл », яка стає« чистою правдою », розганяється ботами, політиками, імпічмент президенту депутатами Луцької міськради. Причому ця чудо-листування взагалі не стосується президента, але женеться ця хвиля антипіару саме проти нього. І тоді це вже не матеріал розслідування, тоді це вже брудна технологія, яка спеціально кинута перед виборами. А це вже не журналістика, це вже дешева стінгазета. Власне, так і оцінили цей «матеріал» глядачі і читачі, в той час як політики досі оголошують імпічмент на телевізійних шоу », – підсумував Mason Lemberg.

Друзі, з кожним днем стає все складніше донести до вас важливу інформацію, яка має пряме відношення до нашого майбутнього. Хитрі алгоритми соцмережі працюють так, щоб ви чули лише один голос з тисяч. Тому ми вирішили створити TELEGRAM-канал, що дозволить нам спілкуватися з вами без посередників. Там ми будемо викладати в більшій мірі якісну аналітику та блоги відомих політиків, волонтерів, журналістів. Лише якісний аналіз подій в Україні та в світі. Підписуйся! Не дай собою маніпулювати.

👇👇👇

t.me/ovision16