Connect with us

Скандал з Україною і Байденом: нардеп оприлюднив сенсаційні факти проти США

Політика

Скандал з Україною і Байденом: нардеп оприлюднив сенсаційні факти проти США

Позафракційний народний депутат Андрій Деркач оприлюднив документи, що підтверджують тиск США на правоохоронні органи в Україні.

У них йдеться про те, що перший заступник директора НАБУ Гізо Углава кілька років передавав у США інформацію, яка могла вплинути на хід подій у Штатах і Україні. Також у них є дані про можливі корупційні дії колишнього віцепрезидента США Джо Байдена і його сина Хантера, передає «Інтефракс-Україна».

«У середу (9 жовтня. – Ред.) він оприлюднив отримані від журналістів-розслідувачів документи, серед яких листування між співробітниками НАБУ і представниками дипломатичних місій іноземних держав у межах кримінального провадження, відкритого за статтею 111 КК України «Державна зрада», – уточнили в агентстві.

Ці документи свідчать про те, що Гізо Углава передавав через свою помічницю Поліну Чиж в посольство США інформацію, яка, за словами Деркача, «є важливою частиною» пазла «втручання у вибори в США і міжнародної корупції».

«Як свідчать матеріали листування, неодноразово, починаючи з 14 липня 2017 року з електронної поштової скриньки помічниці першого заступника НАБУ Гізо Углави Поліни Чиж на адресу фахівця з правових питань програми боротьби з корупцією Департаменту юстиції США Посольства США в Україні Анни Ємельянової пересилалися переліки кримінальних проваджень, якими займаються детективи НАБ «, – сказав Деркач.

Також відомо, що Чиж отримала лист від Анни Ємельянової, в якому було прохання надіслати інформацію про справу колишнього міністра екології та власника Burisma Group Миколи Злочевського.

Click to comment

Leave a Reply

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Підписуйся

Loading...

Цікаве

To Top