Суспільство

Скандальне фото з Кадировим: Уруський відповів Шмигалю

0

Віцепрем’єр-міністр – міністр з питань стратегічних галузей промисловості України Олег Уруський пояснив, чому він на фото стоїть поруч із главою Чечні Рамзаном Кадировим.

Армія! Мова! Віра! Це для тебе не пусті слова, правда? Державницька позиція для тебе є пріоритетною і ти не дозволиш всіляким реваншистам здати Україну? Тоді підписуйся на "Європейську Україну" у фейсбуці!

facebook.com/euroua20/

“Розміщення очільників офіційних делегацій під час ходи на початку церемонії визначає протокол держави-організатора. Була застосована практика, згідно якої, особисті гості Правлячої родини були розміщені в алфавітному порядку. Водночас, хотів би додати, що я особисто під час, в ході та після церемонії не мав (і не збираюсь мати) жодних контактів з головою делегації РФ, яким є Р.Кадиров. Українська делегація звернули увагу місцевого протоколу щодо неприйнятності подібних ситуацій у майбутньому”, – написав він.

Уруський додав: “не вважаю можливим “шарахатися” від представників ані країни-агресора, ані будь-якої іншої країни, демонструючи, таким чином, невпевнену поведінку та слабкість української сторони”.

Раніше прем’єр-міністр Денис Шмигаль звернувся до віце-прем’єр-міністра – міністра з питань стратегічних галузей промисловості України Олега Уруського щодо пояснень походження фото.