Політика

Скандальний Ківа звинуватив Порошенка в змові із Зеленським

0

Ілля Ківа заявив, виступаючи в ефірі телеканалу NewsOne, що депутати від «Європейської солідарності» не просто так підтримали законопроект, який скасовує мораторій на продаж земель сільськогосподарського призначення.

Армія! Мова! Віра! Це для тебе не пусті слова, правда? Державницька позиція для тебе є пріоритетною і ти не дозволиш всіляким реваншистам здати Україну? Тоді підписуйся на "Європейську Україну" у фейсбуці!

facebook.com/euroua20/

На думку народного обранця від партії «Опозиційна платформа – За життя», таке голосування стало результатом угоди, укладеної чинною владою і п’ятим президентом.

Ківа пояснив, що закриття Національним антикорупційним бюро України кримінального провадження стосовно лідера «Європейської солідарності» – це зобов’язання, яке в рамках даної угоди взяла на себе команда Володимира Зеленського. народний депутат додав, що «псевдопатріотів і мародер Порошенко» теж виконав свої зобов’язання – його фракція дала голоси за законопроект про ринок землі.

Ківа переконаний, що наступним етапом виконання умов угоди стане закриття кримінальних проваджень – як щодо самого Порошенка, так і людей з його оточення. Народний депутат також заявив, що п’ятий президент є дуже зручною фігурою для нинішньої влади, справжнє обличчя якої ми зараз якраз і побачили.