Політика

Скандальний Ківа звинуватив Порошенка в змові із Зеленським

0

Ілля Ківа заявив, виступаючи в ефірі телеканалу NewsOne, що депутати від «Європейської солідарності» не просто так підтримали законопроект, який скасовує мораторій на продаж земель сільськогосподарського призначення.

На думку народного обранця від партії «Опозиційна платформа – За життя», таке голосування стало результатом угоди, укладеної чинною владою і п’ятим президентом.

Ківа пояснив, що закриття Національним антикорупційним бюро України кримінального провадження стосовно лідера «Європейської солідарності» – це зобов’язання, яке в рамках даної угоди взяла на себе команда Володимира Зеленського. народний депутат додав, що «псевдопатріотів і мародер Порошенко» теж виконав свої зобов’язання – його фракція дала голоси за законопроект про ринок землі.

Ківа переконаний, що наступним етапом виконання умов угоди стане закриття кримінальних проваджень – як щодо самого Порошенка, так і людей з його оточення. Народний депутат також заявив, що п’ятий президент є дуже зручною фігурою для нинішньої влади, справжнє обличчя якої ми зараз якраз і побачили.