Суспільство

Скандальний нардеп від “Слуги народу” засвітився на автопробігу Шарія в Одесі: його назвали “бородатою лялькою”

0

В Одесі 9 травня на автопробігу, організованому партією одіозного блогера Анатолія Шарія, помітили нардепа від “Слуги народу” Артема Дмитрука, пише ОБОЗРЕВАТЕЛЬ.

Армія! Мова! Віра! Це для тебе не пусті слова, правда? Державницька позиція для тебе є пріоритетною і ти не дозволиш всіляким реваншистам здати Україну? Тоді підписуйся на "Європейську Україну" у фейсбуці!

facebook.com/euroua20/

Відповідні кадри опублікував місцевий активіст Дем’ян Ганул. На них можна почути образливі вигуки на адресу парламентаря (щоб подивитися відео, доскрольте сторінку до кінця).

“Ось так треба розмовляти з народним депутатом від “Слуги народу”. Дмитрук то квіти несе терористам на Куликове поле, то підтримує сумнівний автопробіг”, – наголосив Ганул.

Нардеп Дмитрук на автопробігу Шарія в Одесі

Нардеп Дмитрук на автопробігу Шарія в Одесі / Скриншот відео

Нардеп Дмитрук на автопробігу Шарія в Одесі

Нардеп Дмитрук на автопробігу Шарія в Одесі / Скриншот відео

На відео за кадром чути його голос: зокрема, він обізвав Дмитрука за підтримку акції Шарія “биком” і “бородатою лялькою”.

В результаті скандальний автопробіг так і не відбувся: його проведення заборонили правоохоронці через наявність в учасників забороненої в Україні комуністичної символіки.

Автопробіг Шарія в Одесі 9 травня

Автопробіг Шарія в Одесі 9 травня / Odessa Online

Блокування автопробігу Шарія в Одесі

Блокування автопробігу Шарія в Одесі / Скриншот відео

Блокування автопробігу Шарія в Одесі

Блокування автопробігу Шарія в Одесі / Скриншот відео

Нагадаємо, 9 травня “Партія Шарія” також влаштувала автопробіг у Києві з нагоди Дня перемоги, незважаючи на карантин через коронавірус. Десятки машин із прапорами політичної сили і традиційними червоними кульками проїхали столицею.

А в Одесі святкування 9 Травня закінчилося бійками і складанням адмінпротоколів за порушення громадського порядку і носіння забороненої символіки.