Суспільство

Скандальний Труханов вирішив, що в Одесі карантин закінчився

0

Мер Одеси Геннадій Труханов заявив про завершення обмежень у місті, запроваджених через пандемію коронавірусу. Більше того, Одеса вже готується до туристичного сезону, інформує 24 канал.

Очільник міста вважає, що знайти межу між тими, кому можна працювати, а кому ні – складно. Тож малий бізнес самовільно відкривається, і зараз втримати карантинні обмеження неможливо. Про це він сказав в інтерв’ю “Стране”.

“Ми зараз проводили комісію, порахували всі цифри, і фактично я можу вам сказати, що карантин в Одесі завершено”, – заявив Труханов.

Люди і так не особливо напружувалися в Одесі, а тепер вони на цей карантин взагалі дивляться зі сміхом. Я розумію всю безвихідь цієї ситуації. Сьогодні вони дали нам самостійність, а тепер, якщо раптом щось трапиться, відповідати будемо ми. Так не треба було тоді давати вказівки – закривати ринки, відкривати ринки… Люди вже насміхаються над нами, – розповів мер Одеси.

Окрім цього, Труханов повідомив, що місто готується до туристичного сезону.

Що відомо про карантин в Україні? В Україні карантин продовжили до 22 травня. Проте вже з 11 числа його пом’якшать. У першому етапі буде знято значну частину обмежень, зокрема для представників малого і середнього бізнесу.

Друзі, з кожним днем стає все складніше донести до вас важливу інформацію, яка має пряме відношення до нашого майбутнього. Хитрі алгоритми соцмережі працюють так, щоб ви чули лише один голос з тисяч. Тому ми вирішили створити TELEGRAM-канал, що дозволить нам спілкуватися з вами без посередників. Там ми будемо викладати в більшій мірі якісну аналітику та блоги відомих політиків, волонтерів, журналістів. Лише якісний аналіз подій в Україні та в світі. Підписуйся! Не дай собою маніпулювати.

👇👇👇

t.me/ovision16