Політика

Скасування недоторканності виявилось фейковим – тепер все вирішує Венедиктова

0

Парламент ухвалив 291-м голосом законопроєкт №2237: документ мав скасувати депутатську недоторканість, а натомість зберіг та навіть посилив її.

Серед його “фішок”, наприклад, монополія генпрокурора на відкриття кримінальних проваджень щодо нардепів. Крім того, він містить вимогу обов’язкової присутності депутата під час розгляду клопотань слідчих у суді (вони можуть стосуватися, наприклад, арешту майна, тож це майно не можна буде арештувати без попередження парламентаря про суд).

Черговий доказ, що скасування депутатської недоторканності було фейком. У відповідь на закиди генпрокурорки Венедіктової прокурори САП відповіли, що вона ТРИ МІСЯЦІ не відкриває провадження щодо народного депутата.

Тобто зараз неможливо навіть РОЗПОЧАТИ розслідування щодо депутата без дозволу генерального прокурора. До “скасування” недоторканності проблем з початком розслідування не виникало жодного разу.

Проголосувавши за фейк, Слуги народу і ОПЗЖ відверто обманули суспільство. Ніякого скасування недоторканності не відбулось. А навіть навпаки.

Одразу після ухвалення проти законопроєкту виступили НАБУ та САП, закликавши президента його ветувати.

Друзі. Російська пропаганда чим далі охоплює все більше сфер нашого життя і побуту. Російський інформаційний продукт все активніше замилює очі та притомність наших громадян. Тому ми вирішили дати бій! І для перемоги нам потрібен ти! Ми не просимо від вас неможливого. Ми просимо вас лише підписатися на наш новий YOUTUBE-канал! Лише разом ми зможемо протистояти ворогам! Підписуйся!

youtube.com/columnist