Суспільство

Скасування переходу шкіл на українске навчання: Разумков підтримав закон Бужанського

0

Законопроєкт нардепа-«слуги» Максима Бужанського про скасування обов’язкового вивчення 80% предметів у школах українською мовою розглянуть у ВР на 30-ту річницю Декларації про суверенітет

Про це повідомив народний депутат від «Європейської Солідарності» Микола Княжицький у Facebook.

«Сьогодні на погоджувальній раді очільник партії «Слуга народу» Корнієнко запропонував розглянути на цьому тижні законопроєкт Бужанського про скасування обов’язкового вивчення 80 відсотків предметів у школах українською мовою. Голова Верховної Ради Разумков підтримав цю пропозицію і висловив бажання розглядати її у четвер, у день 30-річчя прийняття Декларації про державний суверенітет України. Це глум і над нашою мовою , і над нашою Державою!» — заявив політик.

У партії «Голос» також негайно зреагували на розгляд законопроєкту, назвавши це «повторенням методичок Кремля».

«Утиснення прав російськомовних», про які говорять деякі депутати «Слуг народу», — це повторення методички Кремля і гасел, з якими Росія розпочала збройну агресію проти нас», — відзначили в партії.

Друзі. Російська пропаганда чим далі охоплює все більше сфер нашого життя і побуту. Російський інформаційний продукт все активніше замилює очі та притомність наших громадян. Тому ми вирішили дати бій! І для перемоги нам потрібен ти! Ми не просимо від вас неможливого. Ми просимо вас лише підписатися на наш новий YOUTUBE-канал! Лише разом ми зможемо протистояти ворогам! Підписуйся!

youtube.com/columnist