Суспільство

“Сказав, що вб’є мене і всю сім’ю”: Жертва зґвалтування в Кагарлику розповіла про погрози поліцейського

0

Жертва катувань і зґвалтування в поліцейському відділку в Кагарлику, 26-річна Неля Погребицька, розповіла про погрози поліцейського. Про це вона сказала в інтерв’ю для Української правди.

“Я думаю, що вийде цей Микола чи Сергій (імена поліцейських – ред.), приїде та й вб’є – мене або мою родину. Він же казав, вийду – тебе і твою сім’ю знищу”, – сказала Неля.

Вона додала, що він обіцяв убити її і її родину у разі, якщо вона комусь розповість про те, що трапилося. За її словами, поліцейський погрожував їй під час усього допиту. Мати жертви також живе в постійному страху.

“Мама мені дзвонила, розказувала ще про одного хлопця, який теж боїться заяву писати, вони його теж били. Розказував теж, що в підвалі його тримали за те, що на базі, де працював ніби вкрав бензин.”, – говорить Неля.

Нагадаємо, 25 травня співробітники ДБР затримали двох поліцейських з Кагарлика. За даними слідства, поліцейські в службовому кабінеті побили і декілька разів зґвалтували жінку-свідка. Її адвокат заявляє, що це відбувалося з 19:00 до 4:00.

Днями адвокат Нелі заявила, що поліцейські викрадали її неповнолітню сестру.

Друзі. Російська пропаганда чим далі охоплює все більше сфер нашого життя і побуту. Російський інформаційний продукт все активніше замилює очі та притомність наших громадян. Тому ми вирішили дати бій! І для перемоги нам потрібен ти! Ми не просимо від вас неможливого. Ми просимо вас лише підписатися на наш новий YOUTUBE-канал! Лише разом ми зможемо протистояти ворогам! Підписуйся!

youtube.com/columnist