Війна

Склади в Балаклії підірвали зсередини, щоб приховати недоліки, – Арахамія

0

Глава фракції «Слуги народу» Давид Арахамія заявив, що склади боєприпасів в Балаклії були підірвані зсередини.

Про це Арахамія розповів на брифінгу.

“З 2017 року основною версією чомусь було придумано і слідчі СБУ це розслідували, що прилетів російський безпілотник і все знищив”, – нагадав він.

За словами голови фракції, дана версія завжди викликала багато питань, проте ті, хто виступав проти неї, раніше “магічно” звільнялися.

“Висновок нашої тимчасово слідчої комісії чітко говорить, що ця версія є неправдивою. І основна версія, що це був підрив зсередини “, – підкреслив він.

Арахамія заявив, що доказами підриву зсередини є близько десяти прямокутних слідів, знайдених слідчими. На дні цих ям були знайдені речовини, характерні для підривних зарядів.

Глава фракція також висловив припущення, що причиною підриву складів могли стати “майнові недоліки, які розслідувалися на складах відразу перед пожежами”.

Друзі. Російська пропаганда чим далі охоплює все більше сфер нашого життя і побуту. Російський інформаційний продукт все активніше замилює очі та притомність наших громадян. Тому ми вирішили дати бій! І для перемоги нам потрібен ти! Ми не просимо від вас неможливого. Ми просимо вас лише підписатися на наш новий YOUTUBE-канал! Лише разом ми зможемо протистояти ворогам! Підписуйся!

youtube.com/columnist