Різне

Скрепні “казки на ніч”: Лавров розповів Соловйову, як Київ “напав” на Донбас

0
За словами глави МЗС РФ, Київ “помстився” Донбасу за те, що луганчани і донеччани не хотіли миритися з “держпереворотом”.

Асортимент виправдань агресії проти України у російських політиків і пропагандистів дуже небагатий. І міністр закордонних справ РФ Сергій Лавров нещодавно в черговий раз це продемонстрував, передають Патріоти України з посиланням на росЗМІ.У нещодавньому інтерв’ю пропагандистові Володимиру Соловйову Лавров в черговий раз все, як то кажуть, поставив з ніг на голову.

Українську Революцію Гідності він назвав “громадянським переворотом” при тому, що в нашій країні при владі залишився Парламент, тоді як один з атрибутів держперевороту – розпуск парламенту і узурпація влади однією людиною або групою людей, чого в Україні не було. Більш того, незабаром після “перевороту” були проведені вибори президента країни, а трохи пізніше – вільні парламентські вибори. І ті, і інші були визнані демократичними найавторитетнішими міжнародними організаціями.

Говорячи про ситуацію на Донбасі, Лавров в черговий раз повторив фейк про те, що “Київ напав на Донбас”, де “народ повстав” проти “держперевороту”. Про напад на Україну з боку своєї країни Лавров, звичайно, ж не сказав.

І зовсім вже з ніг на голову Лавров поставив тему про Тристоронню контактну групу (ТКГ), заявивши, що в ЄС нібито заявили про непотрібність цієї форми діалогу. Однак в ЄС заявляли не про непотрібність, а про непродуктивність роботи ТКГ, що стала наслідком деструктивної позиції Росії.