Політика

Скрипін висміяв Путіна в бункері: “політичний імпотент”

0

Президент РФ Володимир Путін є “політичним імпотентом”.

Як передає Politeka.net, таку думку озвучив журналіст і телеведучий Роман Скрипін. (щоб переглянути відео, доскролльте сторінку до кінця)

За його словами українці і росіяни мають досить великі відмінності.

“Вони (росіяни – ред.) обмажуться го**ом і велич! Вони нас ніфіга не розуміють. Які ми, чим ми живемо, чому ми так робимо чи інакше. А пояснення цьому дуже просте: вони – імперія, ми не імперія, хоч ми і посприяли створенню цієї імперії, як це не дивно”, – зазначив журналіст.

Крім того, він вказав на те, що російська влада втратила своє сакральне велич”.

“Чому зараз Путін засцяв, заліз в бункер, не з’являється? Тому що сакральність зникла. Як, Путін не може перемогти коронавірус? Дивно правда? Шаблюку не можна дістати? Мочити в сортирі коронавірус не можна? Біда печаль, виявилося що він імпотент. Політичний”, – влучно зауважив журналіст.

Друзі. Російська пропаганда чим далі охоплює все більше сфер нашого життя і побуту. Російський інформаційний продукт все активніше замилює очі та притомність наших громадян. Тому ми вирішили дати бій! І для перемоги нам потрібен ти! Ми не просимо від вас неможливого. Ми просимо вас лише підписатися на наш новий YOUTUBE-канал! Лише разом ми зможемо протистояти ворогам! Підписуйся!

youtube.com/columnist