Суспільство

Скрєпи люто бобмить: Моряки ВМС США відремонтували причал для ВМС України в Очакові

0

Друзі, з кожним днем стає все складніше донести до вас важливу інформацію, яка має пряме відношення до нашого майбутнього. Хитрі алгоритми соцмережі працюють так, щоб ви чули лише один голос з тисяч. Ми вирішили створити телеграм-канал, що дозволить нам спілкуватися з вами без посередників. Там ми будемо викладати в більшій мірі якісну аналітику та блоги відомих політиків, волонтерів, журналістів. Лише якісний аналіз подій в Україні та в світі. Підписуйся! Не дай собою маніпулювати.

https://t.me/ovision16

Моряки ВМС США, прикомандировані до будівельного батальйону 133 “Runnin ‘Roos” завершили капітальний ремонт головного військово-морського причалу ВМС України в Очакові.

Про це інформує Цензор.НЕТ із посиланням на пресслужбу посольства США в Україні.

Моряки ВМС США провели капремонт головного військово-морського причалу для ВМС України в Очакові 01

Команда з 13 моряків взялася за проєкт, розпочатий іншим батальйоном, наприкінці вересня і завершила його 23 жовтня 2020 року достроково.

Моряки ВМС США провели капремонт головного військово-морського причалу для ВМС України в Очакові 02

“Цей проєкт був націлений на те, щоб максимально збільшити тривалість експлуатації пристані. Він базувався на оцінці, проведеній однією з наших дайвінг-команд два роки тому. Крім того, цей проєкт поліпшив наші відносини з ВМС України, і це дасть їм додаткові можливості для використання цього причалу в майбутніх навчаннях, таких як Sea Breeze і т.п.”, – розповів відповідальний за цей проєкт Крейг Клаудіо. 

Армія! Мова! Віра! Це для тебе не пусті слова, правда? Державницька позиція для тебе є пріоритетною і ти не дозволиш всіляким реваншистам здати Україну? Тоді ти зобов'язаний підписатися на наш телеграм-канал "Блоги вільної України"! Тут таких як ти шанують. А реваншистів, рашистів і зелібобиків відправляють за порєбрік!

https://t.me/ovision16

https://t.me/ovision16

https://t.me/ovision16