Суспільство

Скубченко – Зеленському: «Рік тому обурювався, як можна платити такі тарифи, а сьогодні обурюється, як можна їх не платити»:

0

Президент Володимир Зеленський стає на сторону монополістів. Близько року тому він був обурений, як можна оплачувати космічні тарифи, однак сьогодні він обурюється тим, як можна не платити за цими тарифами.

Про це на своїй сторінці в Facebook пише громадський працівник Олександр Скубченко.

Він підкреслив, що за цей рік президент не зробив зовсім нічого, щоб тарифи стали доступними для населення. «Попереджаю кожного представника влади, починаючи з самого Зеленського, які спробують цей законопроект підтримати. Відкрийте Конституцію України і прочитайте в статті 19, що ви зобов’язані діяти не інакше як за законом і в спосіб, визначений законом», – пише громадський діяч. За його словами, якщо він почує хоч одну заяву від влади, то одразу напише заяву про притягнення їх до кримінальної відповідальності за перевищення повноважень.

Він нагадав, що державну політику в сфері ЖКГ визначає базовий закон про житлово-комунальні послуги. При цьому проект закону про вибивання боргів за несплату житлово-комунального господарства – це всього лише комерційні борги. Перш ніж приймати подібні закони, спочатку потрібно навести порядок в ЖКГ і зробити так, щоб тарифи були доступними.

Друзі. Російська пропаганда чим далі охоплює все більше сфер нашого життя і побуту. Російський інформаційний продукт все активніше замилює очі та притомність наших громадян. Тому ми вирішили дати бій! І для перемоги нам потрібен ти! Ми не просимо від вас неможливого. Ми просимо вас лише підписатися на наш новий YOUTUBE-канал! Лише разом ми зможемо протистояти ворогам! Підписуйся!

youtube.com/columnist