Новини

“Слава Україні!”: Танкова бригада ВСУ в повному складі показала свої можливості

0

Сьогодні стало відомо, що на одному з полігонів Сухопутних військ Збройних сил України була перевірена боєготовність військових частин. Для цього проводилися спеціальні навчання.

У п’ятницю, шостого березня, на одному з полігонів Сухопутних військ Збройних сил України були проведені навчання, мета яких полягала в перевірці озброєнь, техніки, бойового духу, а також особового складу і взаємодій солдат між собою.

Дані навчання повністю відрізнялися від тих, які проводилися ще з часів Радянської Армії, де було важливо підкреслити тільки те, що солдат уміє крокувати стройової ходою, а також брязгать зброєю.

Але зараз вже в армії української держави важливим є не тільки зовнішній вигляд військового, проте рівно і його вміння адаптуватися в ситуації, координувати свої дії разом з товаришами по службі, а також підлеглими на випадок війни, але рівно і його вміння управляти технікою і володіти зброєю.

Відео військових навчань були показані на каналі Defense Express в соціальній мережі YouTube. Це відео було знято за допомогою безпілотного літального апарату.

Друзі, з кожним днем стає все складніше донести до вас важливу інформацію, яка має пряме відношення до нашого майбутнього. Хитрі алгоритми соцмережі працюють так, щоб ви чули лише один голос з тисяч. Тому ми вирішили створити TELEGRAM-канал, що дозволить нам спілкуватися з вами без посередників. Там ми будемо викладати в більшій мірі якісну аналітику та блоги відомих політиків, волонтерів, журналістів. Лише якісний аналіз подій в Україні та в світі. Підписуйся! Не дай собою маніпулювати.

👇👇👇

t.me/ovision16