Політика

Слова “ЄС – не банкомат” – це не жарт. Це спроба донести до вас те, що ви так і не зрозуміли…

0

Стаття Верховного представника Європейського Союзу з питань закордонних справ і політики безпеки Жозепа Борреля “Олігархи, корупція та COVID-19: про що я говорив із президентом Зеленським”, яку оприлюднила “Європейська правда” – це чіткий і однозначний сигнал Зеленському.

Про це пише народна депутатка з фракції “Європейська Солідарність”, голова комітету з питань інтеграції України з Європейським Союзом Іванна Климпуш-Цинцадзе на Facebook.

Європейські партнери застерігають українську владу від згортання реформ на догоду олігархам.

“Стаття Жозепа Борреля – це не просто стаття. Це навіть не сигнал, це недвозначне застереження. За весь час своєї роботи у сфері євроінтеграції я не пам’ятаю жодного випадку, коли одразу після візиту була би написана стаття, присвячена цьому конкретному візиту, та ще й така дипломатично-критична. Це означає, що Високий представник ЄС не задоволений Вашими поясненнями щодо олігархічного та правого «бєспределу», який відбувається в країні”, – вважає Климпуш-Цинцадзе.

“Слова “ЄС – не банкомат” – це не жарт. Це спроба донести до вас те, що ви так і не зрозуміли принцип «допомога в обмін на реформи”, – зазначає вона.

“Це спроба донести до вас, що це вам ніхто нічого не винен, і що ЄС дійсно потрібна “стабільна, заможна і демократична Україна”, але точно не потрібна олігархічна, корупційна держава без верховенства права”, – зауважує Іванна Климпуш-Цинцадзе.

“А ви, звісно, і надалі можете тішити себе, що все це хитрощі Порошенка, який керує західною дипломатією”, – іронізує наостанок Климпуш-Цинцадзе.

Друзі, з кожним днем стає все складніше донести до вас важливу інформацію, яка має пряме відношення до нашого майбутнього. Хитрі алгоритми соцмережі працюють так, щоб ви чули лише один голос з тисяч. Ми вирішили створити телеграм-канал, що дозволить нам спілкуватися з вами без посередників. Там ми будемо викладати в більшій мірі якісну аналітику та блоги відомих політиків, волонтерів, журналістів. Лише якісний аналіз подій в Україні та в світі. Підписуйся! Не дай собою маніпулювати.

https://t.me/ovision16