Політика

Слова “ЄС – не банкомат” – це не жарт. Це спроба донести до вас те, що ви так і не зрозуміли…

0

Стаття Верховного представника Європейського Союзу з питань закордонних справ і політики безпеки Жозепа Борреля “Олігархи, корупція та COVID-19: про що я говорив із президентом Зеленським”, яку оприлюднила “Європейська правда” – це чіткий і однозначний сигнал Зеленському.

Про це пише народна депутатка з фракції “Європейська Солідарність”, голова комітету з питань інтеграції України з Європейським Союзом Іванна Климпуш-Цинцадзе на Facebook.

Європейські партнери застерігають українську владу від згортання реформ на догоду олігархам.

“Стаття Жозепа Борреля – це не просто стаття. Це навіть не сигнал, це недвозначне застереження. За весь час своєї роботи у сфері євроінтеграції я не пам’ятаю жодного випадку, коли одразу після візиту була би написана стаття, присвячена цьому конкретному візиту, та ще й така дипломатично-критична. Це означає, що Високий представник ЄС не задоволений Вашими поясненнями щодо олігархічного та правого «бєспределу», який відбувається в країні”, – вважає Климпуш-Цинцадзе.

“Слова “ЄС – не банкомат” – це не жарт. Це спроба донести до вас те, що ви так і не зрозуміли принцип «допомога в обмін на реформи”, – зазначає вона.

“Це спроба донести до вас, що це вам ніхто нічого не винен, і що ЄС дійсно потрібна “стабільна, заможна і демократична Україна”, але точно не потрібна олігархічна, корупційна держава без верховенства права”, – зауважує Іванна Климпуш-Цинцадзе.

“А ви, звісно, і надалі можете тішити себе, що все це хитрощі Порошенка, який керує західною дипломатією”, – іронізує наостанок Климпуш-Цинцадзе.

Друзі. Російська пропаганда чим далі охоплює все більше сфер нашого життя і побуту. Російський інформаційний продукт все активніше замилює очі та притомність наших громадян. Тому ми вирішили дати бій! І для перемоги нам потрібен ти! Ми не просимо від вас неможливого. Ми просимо вас лише підписатися на наш новий YOUTUBE-канал! Лише разом ми зможемо протистояти ворогам! Підписуйся!

youtube.com/columnist