Суспільство

Слуга бєні нардеп Дубінський зареєстрував проєкт постанови про скасування “антиколомойського” закону

0

Ще один народний депутат України зареєстрував проєкт постанови про скасування результатів голосування за закон, який забороняє повертати націоналізовані банки колишнім власникам. Документ №2571-д-П1 зареєстровано у Верховній Раді 13 травня, пише видання Гордон.

Автором проєкту постанови вказано нардепа від “Слуги народу” Олександра Дубінського.

Тексту документа на сайті парламенту немає.

Учора стало відомо, що ухвалення закону у другому читанні та в цілому оскаржив позафракційний нардеп Антон Поляков. Тексту проєкту постанови також немає на сайті Ради.

Обидва документи передали на розгляд керівництва парламенту.

Отже, підписання ухваленого Радою закону заблоковано.

Законопроєкт №2571-д “Щодо удосконалення деяких механізмів регулювання банківської діяльності” у першому читанні було ухвалено 30 березня, у другому – 13 травня. Серед іншого, документ унеможливить повернення “ПриватБанку”, націоналізованого 2016 року, бізнесмену Ігореві Коломойському, який намагається оскаржити націоналізацію в судах.

Ухвалення цього законопроєкту поряд із відкриттям ринку землі – головні вимоги Міжнародного валютного фонду для продовження співпраці з Україною.

Друзі. Російська пропаганда чим далі охоплює все більше сфер нашого життя і побуту. Російський інформаційний продукт все активніше замилює очі та притомність наших громадян. Тому ми вирішили дати бій! І для перемоги нам потрібен ти! Ми не просимо від вас неможливого. Ми просимо вас лише підписатися на наш новий YOUTUBE-канал! Лише разом ми зможемо протистояти ворогам! Підписуйся!

youtube.com/columnist