Політика

“Слуга” Куницький здійснює тиск на Мінінфраструктури в інтересах пов’язаного з РФ бізнесу – ЗМІ

0

Народний депутат від ”Слуги народу” Олександр Куницький чинить тиск на Міністерство інфраструктури з метою повернення старої системи дозвільних документів на газ для авто. Він робить це в інтересах так званої “Української газомоторної асоціації”, співзасновником якої була компанія з офшорним корінням, сказано в матеріалі “Слідства.Інфо“.

З кінця 2019 року щоб “узаконити” газобалонне обладнання на авто, потрібно пройти додаткову перевірку в центрі сертифікації – це коштує орієнтовно 2-3 тисячі гривень і займає близько одного дня. До цього відповідні документи можна було отримати безпосередньо в установника ГБО-це коштувало кілька сотень гривень.

“Українська газомоторна Асоціація” виступає проти нової вимоги, вважаючи дану систему схемою і монополізацією ринку. Ідеї асоціації підтримав нардеп Куницький. Так, спочатку він звернувся до Мінінфраструктури з вимогою формально повернути стару систему, а потім кілька разів записував відео, на яких вимагав у глави Мінінфраструктури Владислава Криклія скасувати систему сертифікації.

Серед іншого народний обранець ініціював відкриття Державним бюро розслідувань кримінального провадження щодо можливого зловживання посадовими особами Міністерства на цій темі.

За даними журналістів, засновником ” Української газомоторної Асоціації” є фірма “Лайт Сервіс Україна”, власником якої в реєстрі вказана юрособа з Сейшельських островів. Керує Асоціацією Степан Ашраф’ян, який тісно пов’язаний з родиною харківських підприємців Костанян та їхнім бізнесом – який стосується ГБО.

Крім того, Костянтин Костанян спільно зі своїм батьком володіє компанією “Ефкас-2”, яка працює під брендом Kosta Gas і спеціалізується на продажу та установці ГБО. Батько і брат Костаняна раніше були співвласниками двох російських фірм, зареєстрованих у Воронежі – російському обласному центрі в 300 кілометрах від Харкова. Там же з 2014 до 2019 року працювала фірма “Костагаз”, яка належала братові Костянтина.

У коментарі виданню Костанян заявив, що зараз бізнесу в Росії у них немає. Хоча на офіційному сайті компанії Kosta Gas вказано, що фірма здійснює продаж ГБО в тому числі і в Росії.

Джерело: ІнфоРезист

Друзі, з кожним днем стає все складніше донести до вас важливу інформацію, яка має пряме відношення до нашого майбутнього. Хитрі алгоритми соцмережі працюють так, щоб ви чули лише один голос з тисяч. Ми вирішили створити телеграм-канал, що дозволить нам спілкуватися з вами без посередників. Там ми будемо викладати в більшій мірі якісну аналітику та блоги відомих політиків, волонтерів, журналістів. Лише якісний аналіз подій в Україні та в світі. Підписуйся! Не дай собою маніпулювати.

https://t.me/ovision16