Політика

“Слуга народу” їде!: українці шоковані кортежем Зеленського з 40 авто. ВІДЕО

0

У мережі активно обговорюють нове відео з кортежем президента України Володимира Зеленського, який складається з більш ніж 40 автомобілів супроводу.

Так люди обурені тим, що Зеленський не тільки не прибрав президентський кортеж, як обіцяв перед виборами, а навпаки – збільшив його до неймовірних розмірів.

“Бидло, розступися! “Слуга народу” їде! ~40 тачок, Карл! А лохи нехай і далі дивляться серіал про Голобородька на велосипеді”, – коментує відео канал “Львівський метрополітен”.

“Вибачте, але завжди хотіла запитати-навіщо так багато машин? тобто я розумію, що для понту, але яку функцію вони виконують, може там медики, ну охорона, а ще? Навіщо?що в них возять по Києву туди-сюди. тобто логіка, хоч примітивна, є? крім дебілізму?”- зазначає користувач з ніком ludmila.

Крім обурення, багато користувачів почали жартувати з приводу величезного кортежу президента Володимира Зеленського.

Друзі. Російська пропаганда чим далі охоплює все більше сфер нашого життя і побуту. Російський інформаційний продукт все активніше замилює очі та притомність наших громадян. Тому ми вирішили дати бій! І для перемоги нам потрібен ти! Ми не просимо від вас неможливого. Ми просимо вас лише підписатися на наш новий YOUTUBE-канал! Лише разом ми зможемо протистояти ворогам! Підписуйся!

youtube.com/columnist