Новини

“Слуга народу” Брагар не приїхав до пенсіонерки, якій радив продати собаку

0
Нардеп від “Слуги народу” Євген Брагар, попри обіцянку, не поїхав на Кіровоградщину до пенсіонерки, якій радив продати собаку, щоб розрахуватися за газ

Про це повідомляє BBC.

Брагар не приїхав на заплановану зустріч у село Аджамка на Кіровоградщині, хоча свої плани про візит політик підтвердив кілька разів. На зустріч з Брагарем зібралися жителі села і сама пенсіонерка Любов Колюча, якій нардеп радив продати собаку елітної породи, щоб сплатити за газ.

Коли жителі Аджамки зрозуміли, що Брагар вже на з’явиться, то взялися телефонувати йому. Народний обранець не відповідав.

За словами сільської голови Аджамки Тетяни Зайченко, напередодні вона телефонувала Брагареві кілька разів і він обіцяв приїхати 8 лютого о 10:00. На відео видно, як голова села при журналістах набрала номер політика, але той на дзвінок не відповів. Зауважимо, що свої плани про візит до села Брагар напередодні озвучував і в розмові з журналістами.

Селяни, які сподівалися зустрітися зі “слугою народу”, тримали в руках плакати з написами “Продай слугу – купи собаку”, “Я люблю свою країну, люблю свою дружину, люблю свою собаку” (“люблю свою собаку” закреслено), “Де 4000$ для вчителів”.

Друзі. Російська пропаганда чим далі охоплює все більше сфер нашого життя і побуту. Російський інформаційний продукт все активніше замилює очі та притомність наших громадян. Тому ми вирішили дати бій! І для перемоги нам потрібен ти! Ми не просимо від вас неможливого. Ми просимо вас лише підписатися на наш новий YOUTUBE-канал! Лише разом ми зможемо протистояти ворогам! Підписуйся!

youtube.com/columnist