Новини

“Слуга народу” Дубінський образив Степана Бандеру і тернопільських лікарів

0

Народний депутат від фракції політпартії “Слуга народу” Олександр Дубінський пожартував про карантинні заходи в Тернопільській області.

Як повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на telegram-канал Dubinsky.pro, нардеп написав: “Кажуть, у Тернопільській області пацієнтку, яка задихалася, не пустили в поліклініку. Лікарі закрилися зсередини. Сподіваюся, хоча б показали їй через скло портрет Бандери. Для зміцнення духу”.

Слуга народу Дубінський образив Степана Бандеру і тернопільських лікарів 01

Публікацію прокоментував голова громадської організації “Центр протидії корупції” Віталій Шабунін. “Дубінський – мразь, якщо ви не знали. Те ж стосується керівництва фракції, яке, підібгавши хвости, його толерує”, – написав він у Facebook.

Слуга народу Дубінський образив Степана Бандеру і тернопільських лікарів 02

Друзі, з кожним днем стає все складніше донести до вас важливу інформацію, яка має пряме відношення до нашого майбутнього. Хитрі алгоритми соцмережі працюють так, щоб ви чули лише один голос з тисяч. Тому ми вирішили створити TELEGRAM-канал, що дозволить нам спілкуватися з вами без посередників. Там ми будемо викладати в більшій мірі якісну аналітику та блоги відомих політиків, волонтерів, журналістів. Лише якісний аналіз подій в Україні та в світі. Підписуйся! Не дай собою маніпулювати.

👇👇👇

t.me/ovision16