Новини

“Слуга народу” Дубінський образив Степана Бандеру і тернопільських лікарів

0

Народний депутат від фракції політпартії “Слуга народу” Олександр Дубінський пожартував про карантинні заходи в Тернопільській області.

Як повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на telegram-канал Dubinsky.pro, нардеп написав: “Кажуть, у Тернопільській області пацієнтку, яка задихалася, не пустили в поліклініку. Лікарі закрилися зсередини. Сподіваюся, хоча б показали їй через скло портрет Бандери. Для зміцнення духу”.

Слуга народу Дубінський образив Степана Бандеру і тернопільських лікарів 01

Публікацію прокоментував голова громадської організації “Центр протидії корупції” Віталій Шабунін. “Дубінський – мразь, якщо ви не знали. Те ж стосується керівництва фракції, яке, підібгавши хвости, його толерує”, – написав він у Facebook.

Слуга народу Дубінський образив Степана Бандеру і тернопільських лікарів 02

Друзі. Російська пропаганда чим далі охоплює все більше сфер нашого життя і побуту. Російський інформаційний продукт все активніше замилює очі та притомність наших громадян. Тому ми вирішили дати бій! І для перемоги нам потрібен ти! Ми не просимо від вас неможливого. Ми просимо вас лише підписатися на наш новий YOUTUBE-канал! Лише разом ми зможемо протистояти ворогам! Підписуйся!

youtube.com/columnist