Суспільство

“Слуга народу” Дубинський опублікував телефон журналіста Сича, тому почали погрожувати

0

Головний редактор “Нового часу” Віталій Сич став отримувати погрози після публікації про плагіат в дисертації екс-глави АП часів Януковича Андрія Портнова. Номер Сича опублікував нардеп СН Дубинський.

Про це Сич написав у Фейсбуці, інформує Цензор.НЕТ.

“Вчора сайт NV.ua і деякі інші ресурси опублікували замітку про те, що в дисертації екс-заступник голови Адміністрації Президента Віктора Януковича Андрія Портнова містяться елементи академічного плагіату…

Відразу ж після цього в Телеграмі у відкритому доступі з’явився мій номер мобільного телефону і ідентифікатори журналістів-розслідувачів Наталії Седлецької (Радіо Свобода), Анни Бабинець (Слідство. Інфо) і Дениса Бігуса (BIHUS.info). Поширювали їх сам Андрій Портнов і депутат від фракції Слуга Народу Олександр Дубинський”, – повідомив він.

Журналісту стали надходити повідомлення від невідомих з образами і пропозиціями зустрітися і з’ясувати стосунки.

“Вночі – пару спроб зв’язатися зі мною через відеодзвінок від, припускаю, нетверезих шанувальників творчості Портнова і Дубинського. Але в цілому трохи – 5-6 чоловік. Моє улюблене повідомлення прийшло від якогось Ігоря Пліцина. Він чемно запитував, чи не соромно мені продавати Україну Соресу? (оригінал листа). В Україні за версією шанувальників Портнова і Дубинського Сорос отримав мексиканське прізвище”, – розповів Сич.

Главред НВ зазначив, що деякі невідомі прислали йому повідомлення зі словами підтримки.

“Боюся, якщо ідентифікатори Дубинського і Портнова поширимо ми, вони отримають набагато більше, ніж кілька неприємних листів і дзвінків. Ми не будемо цього робити. Але ми продовжимо про них писати”, – пообіцяв Сич.

“Володимир Зеленський і його колеги прийшли до влади з обіцянками провести глибокі реформи. Реформ поки мало. Зате при них не тільки повернулися, але і розцвіли Портнов і Ко”, – додав він.

Слуга народа Дубинский опубликовал телефон журналиста Сыча, тому угрожают 01

Слуга народа Дубинский опубликовал телефон журналиста Сыча, тому угрожают 02

Слуга народа Дубинский опубликовал телефон журналиста Сыча, тому угрожают 03

Слуга народа Дубинский опубликовал телефон журналиста Сыча, тому угрожают 04

Друзі. Російська пропаганда чим далі охоплює все більше сфер нашого життя і побуту. Російський інформаційний продукт все активніше замилює очі та притомність наших громадян. Тому ми вирішили дати бій! І для перемоги нам потрібен ти! Ми не просимо від вас неможливого. Ми просимо вас лише підписатися на наш новий YOUTUBE-канал! Лише разом ми зможемо протистояти ворогам! Підписуйся!

youtube.com/columnist