Суспільство

“Слуга народу” Криворучкіна засвітила в Раді годинник за 765 тисяч гривень

0

Народний депутат від “Слуги народу” Олена Криворучкіна з’явилася на засіданні Верховної Ради з елітним годинником. Відповідне фото опублікував кореспондент “Апострофа” Олександр Гончаров.

На фотографії можна помітити, що Криворучкіна носить на руці годинник Hublot Big Bang Boa Bang, вартість якого становить 27 тисяч доларів – 765 тисяч гривень за актуальним курсом. Всього було випущено 250 примірників такого годинника, при цьому кожен з них має свій унікальний номер.

Слід зазначити, що нардепа Криворучкіну вже не раз помічали з елітними швейцарськими годинниками.

  • Нардеп Криворучкіна вела любовне листування у залі парламенту в день прийняття рішення про зняття депутатської недоторканності.

Друзі, з кожним днем стає все складніше донести до вас важливу інформацію, яка має пряме відношення до нашого майбутнього. Хитрі алгоритми соцмережі працюють так, щоб ви чули лише один голос з тисяч. Ми вирішили створити телеграм-канал, що дозволить нам спілкуватися з вами без посередників. Там ми будемо викладати в більшій мірі якісну аналітику та блоги відомих політиків, волонтерів, журналістів. Лише якісний аналіз подій в Україні та в світі. Підписуйся! Не дай собою маніпулювати.

https://t.me/ovision16