Суспільство

“Слуга народу” підтримала на виборах екс-регіонала, який голосував за диктаторські закони

0

“Слуга народу” підтримала на виборах мера Виноградова колишнього регіонала, який голосував за диктаторські закони в 2014 році. Про це повідомила прес-служба партії у Facebook, інформує ІнфоРезист.

У мери Виноградова Закарпатської області за підтримки правлячої партії балотуватиметься Іван Глушко, який був народним депутатом від “Партії регіонів” і голосував за диктаторські закони 16 січня 2014 року.

Колишній регіонал балотується як самовисуванець, проте в партії “Слуга народу” при цьому його підтримали.

“Дякуємо, Іване Івановичу, за змістовні дискусії та ваші ідеї з приводу майбутнього Виноградівської ОТГ. Розділяючи їх на всі сто відсотків, ми бажаємо вам успіху і перемоги”, – йдеться в повідомленні партії.

Також Бушко представляли в якості кандидата три народні депутати від “Слуги народу”.

Іван Бушко працював першим заступником голови Закарпатської ОДА за часів президентства Віктора Януковича з 2010 по 2012 рік. Після цього він був народним депутатом VII скликання від провладної тоді “Партії регіонів”. Він також очолював осередок партії в Закарпатській обласній раді. 16 січня 2014 року Глушко голосував у парламенті за прийняття диктаторських законів.

  • Влітку 2020 року колишній регіонал Сергій Шкарлет Шкарлет був призначений виконуючим обов’язки міністра освіти і науки.