Політика

“Слуга народу” порекомендував дівчині заробляти ж*пою, якщо у неї закінчилися гроші. ФОТО

0

Народний депутат від Партії “Слуга народу” Олександр Дубинський порекомендував дівчині заробляти собі на життя жо..ою, яка йому поскаржилася, що у неї закінчилися гроші і їй немає на що далі жити.

Так, у нього на сторінці одна з передплатниць написала, що у неї закінчилися гроші.

У свою чергу депутат здивувався, що дівчина з такою жо..ою залишилася без засобів існування, натякаючи, яким чином вона може себе забезпечити на час карантину.

“Слуга народу” порекомендував дівчині заробляти ж…пою, якщо у неї закінчилися гроші. ФОТО

Нагадаємо, раніше депутат із фракції “Європейська Солідарність” Ніна Южаніна зявила, що Україні вкрай потрібно домовитись з Міжнародним валютним фондом про новий кредит, в іншому випадку доведеться перестати платити пенсії і скасувати субсидії, щоб не сталося дефолту.

Друзі. Російська пропаганда чим далі охоплює все більше сфер нашого життя і побуту. Російський інформаційний продукт все активніше замилює очі та притомність наших громадян. Тому ми вирішили дати бій! І для перемоги нам потрібен ти! Ми не просимо від вас неможливого. Ми просимо вас лише підписатися на наш новий YOUTUBE-канал! Лише разом ми зможемо протистояти ворогам! Підписуйся!

youtube.com/columnist