Політика

“Слуга народу”: Рада не може покарати Медведчука за поставки пального в окупований Крим

0

За більш ніж шість років від початку окупації Криму Верховна Рада так і не виробила механізмів, які дозволили б притягнути до відповідальності депутата Віктора Медведчука за зв’язки з Росією і його бізнес на окупованому півострові.

Про це в ефірі “Крим.Реалії” сказала народна депутатка фракції “Слуга народу” Мар’яна Безугла, інформує Цензор.НЕТ.

“Поки в цьому випадку у нас є тільки інструментарій політичних заяв, що особисто у мене викликає подив: події розвиваються з 2014 року, але предметний підхід у Верховній Раді так і не виробили … Мене в цьому випадку більше цікавлять можливі порушення національної безпеки як голови відповідного комітету Верховної Ради”, – зазначила Безугла.

Безугла є заступницею голови Комітету Верховної Ради України з питань національної безпеки, оборони та розвідки і очолює підкомітет введення цінностей і стандартів НАТО, міжнародного військового співробітництва та миротворчості.

Вона додала, що протягом останнього року правляча партія вже вносила зміни до регламенту Верховної Ради, а на 2021-2022 роки запланувала “системнішу парламентську реформу”, щоб реагувати в тому числі і на такі виклики.