Суспільство

“Слуга народу” Сольський отримував вказівки від Богдана, як голосувати

0

Депутат “Слуги народу” та голова аграрного комітету Микола Сольський 15 липня у сесійній залі переписувався з ексголовою Офісу президента Андрієм Богданом і отримував від нього вказівки, як голосувати.

Про це повідомляють повідомила журналістка “Радіо Свобода” Софія Середа у Facebook.

Сам Сольський підтвердив, що переписувався з Богданом, але заперечив, що Богдан впливав на його рішення.

“В принципі, здогадатись про те, кого Сольський міг так назвати у себе в телефоні, не складно. Але одна справа – припущення, зовсім інша – пояснення самого Сольського. Запитала. Відповів. Таки Богдан”, – написала Середа.

“Букви” повідомляють, що 15 липня їхні журналісти сфотографували переписку Сольського з абонентом, підписаним як “Бод останній 2”. Він радив не голосувати за законопроєкт №3355, який стосується зміни суб’єктів декларування, зокрема членів наглядової ради Національного банку України (на думку інвестбанкіра Сергія Фурси, там є багато людей, афільованих з олігархом Ігорем Коломойським). Також він просив не голосувати за кадрові питання.

На уточнення про те, чи справді Богдан впливає на Сольського як на депутата, даючи поради, останній заявив, що ні.

“Я не узгоджую з ним роботу. Ми відверто і давно спілкуємось у веселому тоні. І, якщо ви бачили, там є таке красиве повідомлення: «Ніх*я не голосуй» і три смайлики”, – відповів Сольський.