Політика

Дає гроші: “Слуга народу” Тищенко зганьбився мерзенним піаром на пенсіонерах

0

Уже цієї осені в Україні повинні пройти місцеві вибори. Уже активно обговорюються претенденти на пост мера Києва. Можна помітити, як ряд чиновників пожвавилися і почали передвиборну кампанію, інформує Політека.

Як передає Стіна, народний депутат від партії “Слуга Народу” Микола Тищенко поділився знімком, як роздає допомогу літнім жителям Києва, повідомляється в Telegram-каналі The Панда.

Тищенко зазначив, що є люди похилого віку, яким в силу віку важко вийти з дому за покупками, деяким нікому навіть допомогти з продуктами. Народний депутат зазначив, що депутати працюють, щоб пенсіонери могли залишатися вдома, а вони б їм приносили все необхідне. На знімку Микола Тищенко вручає пакет літній жінці.

У спільноті пишуть, що побачивши знімки з продуктовим набором, який вручає Микола Тищенко, було важко повірити, що це саме чиновник на них.

Крім того, Микола Тищенко не тільки роздає продукти пенсіонерам, а й платить гроші за те, щоб про це “благородній” вчинок дізналося якомога більше людей. Коментуючи знімок, автор написав, що це якесь “дніщне дно”.

До цього українці і так знали Тищенко по телевізійним шоу, а під час карантину він прославився ще більше. Поки всі ресторани по країні були закриті на карантин і підприємці несли збитки, ресторан “Велюр” Миколи Тищенка регулярно відвідували його колеги по парламенту. Коли про це стало відомо громадськості, українців дуже обурив вчинок народного депутата.

Також варто відзначити, що крім роботи у Верховній Раді Микола Тищенко є головою передвиборчого штабу партії “Слуга народу” в Києві на місцевих виборах цієї осені.

Друзі. Російська пропаганда чим далі охоплює все більше сфер нашого життя і побуту. Російський інформаційний продукт все активніше замилює очі та притомність наших громадян. Тому ми вирішили дати бій! І для перемоги нам потрібен ти! Ми не просимо від вас неможливого. Ми просимо вас лише підписатися на наш новий YOUTUBE-канал! Лише разом ми зможемо протистояти ворогам! Підписуйся!

youtube.com/columnist