Суспільство

Слуга народу Верещук заявила, що повага до Бандери це ознака “ретроградного” мислення

0

Нардепка заявила, що вона агресивно налаштована до постаті Бандери та назвала повагу до нього ознакою “ретроградного” мислення

Нардепка від “Слуги народу” Ірина Верещук знайшла несподівані аналогії між фактом поваги до Степана Бандери в Україні та “ретроградно мислячими” росіянами, які прагнуть повернутися до часів імперії. Свою думку вона озвучила в ефірі телеканалу ZIK.

Зокрема, нардепка наголошує, що українцям зараз необхідно “стати розумними”.

“Політика держави має змінитися. Безумовно, Бандера став героєм для більшої частини суспільства, образом націоналізму… Та слід зрозуміти, що ця історична постать ніколи не знайде місця в українському пантеоні героїв. Бо історія, хоч як би ми нею “крутили”, збрехати світу не дозволить” – вважає вона.

“Нам потрібен інстинкт самозбереження. Я не вірю в нинішню державу… Ми мусимо стати розумними, розібратися в історії. Україна. А це не тільки Бандера”, – каже Ірина Верещук.

Вона переконана, що сьогодні історія, крім істориків, нікому не потрібна.

“Я агресивно налаштована щодо цього питання… Майбутнє є складним і ризикованим. Люди, які мислять “ретроградно”, нехай звернуть увагу на Російську Федерацію, де бажають повернутися до часів імперії. Там скрегіт минулого провокує збочення та шизофренію майбутнього”, – зазначає вона.