Суспільство

“Слуга народу” Холодов програв парі і має передати фонду “Повернись живим” 100 тис. грн

0

Глава Фонду держмайна Дмитро Сенниченко і депутат СН Андрій Холодов билися об заклад на приватизацію готелю “Дніпро”. Холодов програв і має заплатити.

Про це Сенниченко написав у фейсбуці, інформує Цензор.НЕТ.

“Я пропонував вам парі: якщо приватизуємо “Дніпро” менш ніж за 100 млн (бо ви дуже переймалися, що ми занижуємо стартову ціну, щоб віддати готель за безцінь), то я віддаю 100 000 грн або на благодійність передам. Якщо ж приватизуємо дорожче ніж за 250 млн, то вже ви, будьте ласкаві, передайте 100 000 грн у фонд “Повернись живим””, – нагадав Сенниченко Холодову.

Тепер глава Фонду Держмайна пропонує депутату стримати слово. І навіть пропонує йому розділити суму на двох.

“Давайте ж на радощах таки передамо до “Повернись живим” тих 100 000 гривень. Разом! На мені – половина суми. Ви як?” – написав він.

На момент публікації новини Холодов ще не відповів на пропозицію Сенниченка.

Нагадаємо, конкурс із приватизації готелю “Дніпро” був запланований на весну 2020 року, проте був перенесений через карантин та епідемію коронавірусу.

У підсумку готель “Дніпро” було продано за 1,1 млрд грн.

“Слуга народу” Холодов стверджує, що готель через підставні фірми купив російський гральний магнат Бойко.

Журналіст Андрій Братущак звертає увагу на те, що перемогла на аукціоні фірма, яка зареєстрована в старому будинку в Броварах і декларує $187 тис. річного доходу.

Керівник ДП “Prozorro. Продажі”, який проводив торги, Олексій Соболєв стверджує, що інформація про придбання готелю Дніпро росіянином Бойком – неправда, тому що за законом у приватизації не можна використовувати гроші з РФ.

Слуга народу Холодов програв парі і має передати фонду Повернись живим 100 тис. грн, - голова ФДМ Сенниченко 01
Слуга народу Холодов програв парі і має передати фонду Повернись живим 100 тис. грн, - голова ФДМ Сенниченко 02