Політика

“Слуга народу” Холодов утік на Кіпр від коронавірусу та прогулює Раду

0

Народний депутат від фракції «Слуга народу» Андрій Холодов перед закриттям авіасполучення між країнами в зв’язку з пандемією коронавірусу, полетів на Кіпр і поки не повертався в Україну.

Армія! Мова! Віра! Це для тебе не пусті слова, правда? Державницька позиція для тебе є пріоритетною і ти не дозволиш всіляким реваншистам здати Україну? Тоді підписуйся на "Європейську Україну" у фейсбуці!

facebook.com/euroua20/

Про це свідчать результати розслідування журналістів проєкту «Схеми» .

Як стало відомо, нардеп вилетів до міста Ларнака (Кіпр) 15 березня – за два дні до анонсованого президентом припинення регулярного пасажирського авіасполучення. З тих пір народний депутат не повертався – вже півтора місяці перебуває за межами країни.

Відзначимо, за цей час парламент п’ять разів збирався на позачергові засідання для ухвалення термінових рішень, пов’язаних у тому числі з заходами протидії поширенню коронавірусної інфекції.

30 березня Холодов пропустив засідання комітету з питань фінансів, податкової та митної політики, в якому займає пост заступника глави. На наступних засіданнях він брав участь у режимі онлайн.

Станом на 29 квітня нардеп залишався на Кіпрі, це підтвердили три незв’язані між собою джерела – одне серед правоохоронців Кіпру з доступом до бази перетину кордону цієї держави, друге – в українській авіакомпанії і третє – в Державній прикордонній службі України.