Політика

“Слуга народу” Холодов утік на Кіпр від коронавірусу та прогулює Раду

0

Народний депутат від фракції «Слуга народу» Андрій Холодов перед закриттям авіасполучення між країнами в зв’язку з пандемією коронавірусу, полетів на Кіпр і поки не повертався в Україну.

Про це свідчать результати розслідування журналістів проєкту «Схеми» .

Як стало відомо, нардеп вилетів до міста Ларнака (Кіпр) 15 березня – за два дні до анонсованого президентом припинення регулярного пасажирського авіасполучення. З тих пір народний депутат не повертався – вже півтора місяці перебуває за межами країни.

Відзначимо, за цей час парламент п’ять разів збирався на позачергові засідання для ухвалення термінових рішень, пов’язаних у тому числі з заходами протидії поширенню коронавірусної інфекції.

30 березня Холодов пропустив засідання комітету з питань фінансів, податкової та митної політики, в якому займає пост заступника глави. На наступних засіданнях він брав участь у режимі онлайн.

Станом на 29 квітня нардеп залишався на Кіпрі, це підтвердили три незв’язані між собою джерела – одне серед правоохоронців Кіпру з доступом до бази перетину кордону цієї держави, друге – в українській авіакомпанії і третє – в Державній прикордонній службі України.

Друзі. Російська пропаганда чим далі охоплює все більше сфер нашого життя і побуту. Російський інформаційний продукт все активніше замилює очі та притомність наших громадян. Тому ми вирішили дати бій! І для перемоги нам потрібен ти! Ми не просимо від вас неможливого. Ми просимо вас лише підписатися на наш новий YOUTUBE-канал! Лише разом ми зможемо протистояти ворогам! Підписуйся!

youtube.com/columnist