Суспільство

“Слуга народу” Янченко вважає, що на Донбасі живуть “немиті” й “нечесані” діти

0

Народна обраниця від фракції “Слуга народу” Галина Янченко назвала “немитими” і “нечесаними” дітей, які живуть в зоні бойових дій на сході України. Про це вона заявила в ефірі програми «Свої» на каналі NewsOne, пише ІнфоРезист.

За словами Янченко, 2020 рік є «по-трагічному унікальним», оскільки цього року в школу пішли діти, які народилися в 2013-2014 роках, тобто в період початку війни на Донбасі.

«На Донбасі це діти, які ось народилися, і вони все життя живуть в обстрілах, війнушках, підвалах, десь немиті, десь нечесані… на лінії розмежування”, – сказала нардеп.

На запитання ведучої, що вона має на увазі під словами «немиті» й «нечасні», Янченко відповіла, що об’їздила всю Донецьку і Луганську область й бачила все це своїми очима.

Вона пояснила, що в 2015-2016 роках її чоловік Віктор Андрусів був заступником голови Донецької обласної військово-цивільної адміністрації, тому вона об’їздила «всі нулівки, всі КПВВ».

“Насправді трагізм полягає в тому, що нам, як Україні, потрібно буде після фізичного повернення цих територій, ментально повертати цих людей. Тому що ми маємо ціле покоління, яке цього року пішло в перший клас і живе в російській пропаганді”, – підсумувала народна обраниця.