Політика

«Слуга олігарха»: Американські ЗМІ розкритикували Зеленського через зв’язки із Коломойським

0

В різних американських ЗМІ, як республіканських так і демократичних, вийшли розгромні статті на діючого президента України Володимира Зеленського.

Деталі і причини звинувачень з’ясовувала журналіст телеканалу «Прямий» Катерина Лісунова, передає «Колумніст».

Лісунова наголошує, що спецслужбам США, які провели обшуки у офісах компаній, пов’язаних із Ігорем Коломойським, вдалося знайти докази зв’язків олігарха із Володимиром Зеленським. Про зв’язок із Коломойським згадується в численних статтях Bloomberg, зокрема в  статті “FBI Raids U.S. Company With Ties to Ukrainian Oligarch” згадуються виведення олігархом грошей ПриватБанку через офшори і зв’язок із Зеленським.

Видання CBS News робить акцент на тому, що телесеріал «Слуга народу», який транслювався по телеканалу Коломойського, допоміг Зеленському стати президентом. CBS News в своєму матеріалі «Federal agents raid offices of company tied to Ukrainian oligarch» з гумором підійшли до висвітлення відносин Зеленського і Коломойського, опублікувавши карикатуру під назвою «Слуга олігарха – лялька олігарха».

UKRAINE-ELECTIONS-CANDIDATE-PROTEST

Fox News також написали про обшуки в офісах Коломойського і зазначили, що обшуки проводились не лише в Клівленді, а й в Маямі. Щоправда зв’язок із Зеленським не згадувався. Як і не згадувалось про висування обвинувачень і гучні затримання по справі, оскільки наразі лише проводиться розслідування і встановлюються причетні до протиправної діяльності українського олігарха.