Блоги

Слуга олігархів Зеленський виправдав покладені на нього надії

0

Слуга олігархів Зеленський виправдав покладені на нього надії. У період найжорстокішої кризи в країні він позбавив зарплат вчителів, медиків, комунальників та соціальних працівників на місцях.

Президент підписав закон, якими ввів в дію перелік пільг для друзів-олігархів і позбавив місцеві бюджети дохідної частини, яка дозволяла містам до останнього боротися з вірусами, кризами і долбо*бізмом центральної влади.

При цьому Зеленський заморозив роботу малого і середнього бізнесу, відправивши їх на карантин. За фактом збагатив п’ять сімей і розорив мільйони людей.

Розглянемо ситуацію на прикладі. Місто Вільногірськ складається з містоутворюючого підприємства Вільногірський ГЗК і житлового фонду, де проживають в основному працівники цього підприємства. Там немає ресторанів, торгових центрів, мультиплексів і розважальних центрів. Але там є вчителі місцевих шкіл, медики місцевих лікарень, працівники житлово-комунального господарства, які обслуговують житловий фонд, яких Зеленський і його монобольшість позбавили засобів до існування. Оскільки єдиним реальним платником за землю є містоутворююче підприємство, яке тепер має пільгу зі сплати податку на землю.

Вважаю це остаточною “Перемогою” партії “Слуга Народу” на місцевих виборах.

Світлана Крюкова