Політика

“Слуга” Верещук: “Тігіпко є фахівцем, а Азарова не можна повернути через кримінальне переслідування”

0

Ексголова Національного банку, ексвіцепрем’єр та колишній керівник виборчого штабу президента-втікача Віктора Януковича Сергій Тігіпко залишається фахівцем, попри «політичні нашарування».

Таку заяву зробила народний депутат від фракції «Слуга народу» Ірина Верещук в ефірі «Радіо Свобода».

«Якщо забрати політичні нашарування, якщо взяти лише його фаховість, то так, він фахівець. Я це підтверджую», – сказала Верещук.

При цьому, логіка такої заяви не поширюється, наприклад, на колишнього прем’єра Миколу Азарова, який також працював у часи Януковича і втік з України на тлі Євромайдану.

«Ні, не можна повернути. Він не може, тому що він зараз має кримінальне переслідування», – зазначила Верещук.

Нардепка додала, що «на сьогодні склалася дійсно складна ситуація, коли сказати, що нове обличчя у будь-якому випадку має бути призначене, тому що ми змінюємо кадрову політику, то це неправда».

Джерело: ПатріотДонбасу

Друзі. Російська пропаганда чим далі охоплює все більше сфер нашого життя і побуту. Російський інформаційний продукт все активніше замилює очі та притомність наших громадян. Тому ми вирішили дати бій! І для перемоги нам потрібен ти! Ми не просимо від вас неможливого. Ми просимо вас лише підписатися на наш новий YOUTUBE-канал! Лише разом ми зможемо протистояти ворогам! Підписуйся!

youtube.com/columnist